روش‌های پرداخت در فروشگاه اینترنتی اکسنید

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

پرداخت اینترنتی توسط درگاه‌های امن متصل به فروشگاه اینترنتی اکسنید، یکی از بهترین و  مطمئن‌ترین روش های پرداخت بهای کالا در فروشگاه اینترنتی می‌باشد. لذا اکیدا توصیه می‌شود برای پرداخت وجه حتما از این طریق اقدام کنند. زیرا پرداخت‌های اینترنتی پردازش سفارش را راحت تر می‌کند و سفارش شما سریع‌تر در پروسه ارسال قرار می‌گیرد.

– چگونه اینترنتی پرداخت کنیم.

شما برای پرداخت اینترنتی کالا به روش های مختلف می‌توانید اقدام کنید. که آسان ترین و سریع‌ترین این روش ها عبارتند از:

 1. اینترنت بانک
 2. همراه بانک
 3. درگاه متصل به فروشگاه اینترنتی اکسنید

پرداخت از طریق اینترنت بانک

اینترنت بانک: اینترنت بانک را از بانکی که در آن حساب دارید تهیه کنید و با فعال سازی اینترنت بانک با خیال راحت می توانید تمام تراکنش های بانکی را از طریق اینترنت بانک انجام دهید. ضمنا اکیدا توصیه می‌شود که توصیه های امنیتی که بانک و پلیس فتا به شما می کنند را کاملا رعایت کنید. تا خدای ناکرده دچار مشکل نشوید.

برای پرداخت وجوه محصولات خریداری شده  از اکسنید می‌توانید وجوه مورد نظر را از طریق اینترنت بانک پرداخت کنید.

پرداخت از طریق همراه بانک

همراه بانک و اپلیکیشن های مطمئن و دارای امنیت یکی از راه های سریع انتقال وجه هستند که بشرط استفاده صحیح و رعایت نکات امنیتی میتوانید پرداخت سریع را برای شما ممکن کنند.

شما میتوانید وچه محصولات خریداری شده را از طریق کارت به کارت به شماره حساب و یا شماره کارت زیر پرداخت کنید و فیش را برای ما بفرستید.

 

بانک ملت: به نام محمد باشنده

شماره حساب: ۸۲۴۳۲۹۱۹۱۶

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۸۱۳۴۱۱۵

شماره شبا: IR760120000000008243291916

بانک تجارت: به نام محمد باشنده

شماره حساب: ۹۴۵۰۹۲۴۰۹۹

شماره کارت: ۵۸۵۹۸۳۱۱۴۰۸۲۷۸۷۳

شماره شبا: IR740180000000009450924099

 

شما می‌توانید با استفاده از کارت بانک های زیر عملیات کارت به کارت انجام دهید و وجود محصولات پرداختی را برای ما بفرستید.

 1. بانک ملی
 2. بانک صادرات
 3. بانک پارسیان
 4. بانک سامان
 5. بانک اقتصاد نوین
 6. بانک پاسارگاد
 7. بانک ملت
 8. بانک کشاورزی
 9. بانک توسعه صادرات
 10. بانک صنعت و معدن
 11. بانک سینا
 12. بانک کارآفرین

 

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کدCVV2

این کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت در محل تحویل

پرداخت در محل یکی دیگر از روش های پرداخت می‌باشد که کاربران اکسنید می‌توانند از آن بهره ببرند و با خیالی آسوده  پرداخت های خود درب منزل انجام دهند.

 • این خدمت در حال حاضر ویژه ساکنین تهران بزرگ می‌باشد.
 •  پرداخت در محل به دو صورت نقدی و کارت به کارت امکان‌پذیر می‌باشد.