اکسنید تضمین اصالت و کیفیت کالا

 

اکسنید در راستای سیاست های خویش و در چارچوب حفظ حقوق مصرف کننده، سعی دارد کالاهائی را عرضه کند که بصورت رسمی و از مبادی قانونی کشور وارد شده باشند و کیفیت و سلامت فیزیکی آن‌ها را تضمین می‌کند.

تمام محصولات ارائه شده در اکسنید نو، سالم و دارای کیفیت می‌باشند. کالای کهنه، دست دوم و یا بی کیفیت در فروشگاه اینترنتی اکسنید جائی ندارد.

در میان محصولات ارائه شده در اکسنید اگر محصولی مشابه محصول و برند اصلی تولید شده است و در اکسنید عرضه شود. اکسنید این مسئله را با شما در میان خواهد گذاشت.

اکسنید قسمتی از محصولاتی را که در سایت عرضه می‌کند، مستقیما به مشتریان عزیز عرضه می‌کند و قسمت عمده این محصولات توسط تامین کنندگان کالای ما در خارج از اکسنید تامین می‌کنند. اکسنید تمام تلاش و تمرکز خود را بکار می‌گیرد تا محصولات با کیفیت بدست مصرف کننده برسد. و با این حال اگر محصولی را مشاهده کردید که مغایر با این سیاست هست. آن را با اکسنید مطرح کنید تا بررسی شود.

فروشندگانی که در اکسنید فعالیت میکنند همگی  معتبر و دارای مجوزهای مربوطه از سازمان‌ها و نهادهای مربوطه  هستند و نیز ممکن است اکسنید با برخی از  وب سایت های فروش آنلاین نیز همکاری کند و محصولات آن‌ها را برای فروش در وب سایت عرضه می‌کند. اگر کالایی دارید که دارای کیفیت و استانداردهای لازم است. مجوزهای قانونی را دارا می‌باشد آن را با ما در میان بگذارید تا مقدمات فروش آن در اکسنید فراهم شود.