روش‌های ارسال محصولات در اکسنید

از تحویل سریع اکسنید لذت ببرید.

ارسال سریع  کالا در اکسنید یک اصل ضروری می‌باشد. زیرا کاربری که ما به اعتماد آن افتخار میکنیم و افتخار می‌کنیم که توفیق خدمت داریم و خوشحالیم که مورد اعتماد شما هستیم و به طبع این حسن اعتماد در حال فراهم آوری شرایط ویژه ای برای تحویل سریع کالا بدست شما عزیزان هستیم.

 

تحویل در محل در تهران

تحویل سفارشات در تهران خیلی سریعتر از شهرهای دیگر است بدلیل اینکه سیستم های توزیع در دسترس تر هستند و محل نگهداری کالاها نیز در تهران است و طبق همین شرایط می‌توانیم کالا را سریع تر بدست شما عزیزان برسانیم.

سایر شهرستانها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳-۵ روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

تحویل رایگان تشکر ما برای خرید شماست.

تحویل رایگان برای برخی از سفارشات که در صفحه سفارش محصول قید شده است. وجود دارد. این سرویس برای همه نقاط کشور در نظر گرفته شده است. شما کاربران اکسنید می توانید برخی از محصولات را بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

– هزینه ارسال برای محصولات شهرها براساس تعرفه پست است.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

مرسوله‌های پستی خارج از تهران با پست پیشتاز به آدرس شما ارسال در شهرستان ارسال میگردند. سفارش هایی که مشمول ارسال رایگان می‌باشند هزینه آن با اکسنید است و هزینه سایر محصولات را مشتری می‌پردازد.

می‌توانید از طریق لینک زیر از وضعیت مرسوله خودتان آگهی پیدا کنید و آن را پیگیری کنید.

http://itemtracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@exneed.com ارسال کنید.

– محصولات دارای وزن سنگین و یا حجم زیاد بوسیله باربری ارسال می‌شوند. هزینه ارسال بصورت پس کرایه می‌باشد. و محصولاتی که دارای ارسال رایگان هستند کرایه حمل آن ها را اکسنید می‌پردازد.