رسمی: اکسنید نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرد.
رسمی: اکسنید نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرد.

اکسنید نشان نماد اعتماد الکترونیکی گرفت.

نماد اعتماد الکترونیکی یکی از لازمه های کسب و کار آنلاین است که به کسب و کارهای آنلاین که در بستر وب فعالیت تجاری دارند اعطاء می‌شود.
این نماد به کسب و کارهای آنلاین اعتبار و هویت می‌بخشد و اعطای آن به منزله آن است که که کسب و کار آنلاین دارای نماد، در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ثبت شده و تحت نظارت این مرکز و مراکز قانونی کشور قرار دارد.

از سوئی دیگر اعطای این نماد به مشتریان و کاربران این کسب و کارها نیز احساس امنیت بیشتری می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند که با خیال آسوده تری خدمت و کالای مورد نظر خویش را دریافت کنند.

فروشگاه اینترنتی اکسنید که خود را ملزم به رعایت قوانین و رعایت حقوق مشتری می‌داند، این فرصت را مغتنم شمرده و درخواست نماد خویش را تقدیم سامانه یاد شده کرد. و این مرکز با بررسی مدارک دریافت شده با درخواست فروشگاه اینترنتی اکسنید موافقت کرد.

این سامانه وابسته به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد.

با توجه به دریافت این نشان رسمی، اکنون کاربران و خریداران اکسنید می‌توانند با خیال راحت‌تری نسبت به خرید محصول یا محصولات مورد نیازخود در اکسنید اقدام کنند.

برای مشاهده اطلاعات نماد اعتماد الکترونیکی اکسنید اینجا کلیک کنید و همچنین شما می‌توانید برای خرید به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی اکسنید مراجعه فرمائید.

اکسنید علاوه بر دریافت نماد اعتماد خود را ملزم به رعایت کلیه قوانین کشور و قوانین مربوط به تجارت الکترونیک و نیز مهم‌تر از آن قانون رعایت حقوق مصرف کننده می‌داند.

سیاست اکسنید رعایت کلیه قوانین، ضوابط و دستورالعمل‌های رعایت حقوق مشتری می‌باشد. ما این رویه را ادامه خواهیم داد.