خرید راحت تر از اکسنید با درگاه پرداخت اینترنتی سامان
خرید راحت تر از اکسنید با درگاه پرداخت اینترنتی سامان

خرید اینترنتی از اکسنید باز هم راحت تر شد. با درگاه پرداخت اینترنتی سامان اکنون می‌توانید خرید راحت تر و مطمئن تری را در اکسنید، تجربه کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی سامان

اکسنید برای خرید راحت‌تر، سریع‌تر و مطمئن‌تر شما سروران گرامی درگاه مستقیم بانکی ایجاد کرد. طی قراراد همکاری بین فروشگاه اینترنتی اکسنید و بانک سامان، فروشگاه اکسنید به سیستم شاپرک وصل شد و کاربران اکسنید از این پس می‌توانند بدون دغدغه پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام بدهند و خرید راحت تر و مطمئن‌تری را تجربه کنند.

فروشگاه اینترنتی اکسنید در راستای ارتقای خدمات و افزایش سطح اعتماد و رضایتمندی مشتریان ارجمند گام‌های اساسی برداشته است. موارد زیر از جمله این اقدامات مثبت هستند.

  1. اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت
  2. اخذ نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  3. دارای تائیدیه پروتکل (SSL (Socket Secure Layer از Lets encrypt
  4. اخذ درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم از بانک سامان

قابل ذکر است که نماد اعتماد الکترونیکی دریافت شده توسط اکسنید نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره می‌باشد. نماد دو ستادره در حال حاضر بالاترین درجه نماد است.

این مسیر ادامه دارد…

اکسنید از بدو شروع به کار متعهد شده است که در چارچوب قانون و حمایت از حقوق مصرف کننده گام بردارد. مجوزهای دریافت شده در همین راستا اخذ شده است.

این نوید را به هموطنان عزیز می‌دهیم که اکسنید به تلاش های خود، برای حرکت در مسیر قانون و حمایت از حقوق مشتری ادامه خواهد داد. و هرگونه موفقیت در این زمینه به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.