روش های پرداخت در اکسنید
اکسنید چیست؟.. همه چیز درباره فروشگاه اینترنتی اکسنید

اکسنید چیست؟ و چرا از اکسنید خرید کنیم؟

اکسنید یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین است که با نام کامل “فروشگاه اینترنتی اکسنید” و با هدف “کمک به مردم در انجام یک خرید بهتر” تاسیس گردیده است.
اکسنید یک فروشگاه تخصصی نیست. بلکه یک فروشگاه اینترنتی عمومی هست که در حال حاضر کالاهای پرفروش و محدودی در این فروشگاه، بفروش می‌رسد. سایر کالاها مورد به مورد اضافه خواهند شد تا تمام  نیاز شهروندان ایرانی در این فروشگاه مرتفع گردد.

سیاست های فروش

اکسنید با هدف “کمک به مردم برای انجام یک خرید بهتر” راه اندازی شده است. این فروشگاه اینترنتی در حال حاضر تمرکز خود را بر روی محصولات پرفروش گذاشته است و با بازار سنجی و مطالعه بازار ، سایر محصولات مورد به مورد اضافه خواهند شد.

مدیریت اکسنید

محمد باشنده مدیر و صاحب امتیاز اکسنید یک شهروند ایرانی است، که از دل همین جامعه بیرون آمده است و با کمک سایر همکاران خود می‌کوشد بستری فراهم شود، تا شما انتخاب بهتری از خرید آن‌لاین خود داشته باشید.
محمد باشنده و همکاران آماده اند تا صادقانه شما را راهنمائی کنند و البته ممکن است در ابتدای راه مشکلات و کاستی های نیز باشد ولی با توکل بر خدای مهربان و یاری شما عزیزان و با بازخوردی که از نظرات ارزشمند شما عزیزان حاصل می‌شود. یک فروشگاه اینترنتی کاملا کاربر پسند با تحت پوشش قرار دادن تمام نیازهای شما عزیزان، تقدیم شما شود.

مجوزهای قانونی

فروشگاه اینترنتی اکسنید کاملا در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران تاسیس شده است و در همین چارچوب به حرکت خود ادامه خواهد داد.
اکسنید دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، برای اخذ نشان ملی رسانه های دیجیتال اقدام کردیم و موفق شدیم این نشان را که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطاء می‌شود را دریافت کنیم.
فعالیت‌های ما برای درخشیدن در آسمان تجارت الکترونیک ایران ادامه دارد و همچنان داریم می‌کوشیم تا افتخارات دیگری نیز به افتخارات فوق بیافزائیم و در تمامی این مراحل خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

اطلاع‌رسانی پیوسته

ما همیشه با شما صادق هستیم و با شفافیت تمام خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهیم کرد.
ما علاوه بر فروش، صفحاتی در وب سایت ایجاد کرده‌ایم و یا در آینده ایجاد خواهیم کرد که راهنمای شما برای خرید بهتر هستند که به اصطلاح به آن “وبلاگ” می‌گویند.
همچنین ما در مطالبی که در این صفحات ایجاد خواهیم کرد شما را در جریان آخرین تحولات و رویدادهای اکسنید قرار خواهیم داد.
مجوزهای قانونی، جوایز، امکانات جدیدی که به وب سایت ما اضافه می‌شوند، اطلاع رسانی در ارتباط با برندها، امکانات و اخبار برندهای ایرانی و جهانی از دیگر اهداف ما در این قسمت هستند.

اکسنید همیشه در حال توسعه

ما همواره در تلاش هستیم که همیشه بروز بمانیم و در پاسخ به سئوال “اکسنید چیست؟” پاسخ بهتری برای شما داشته باشیم.
ما همواره سعی می کنیم خدمات ما بروز باشد و پروسه “سفارش محصول” و “دریافت خدمات پس از فروش” برای کاربران ما راحت تر و ساده تر باشد. بزودی خبر های خوشی به شما خواهیم داد.

با شما هستیم… با ما باشید.